AKTUALNOŚCI

Międzynarodowe stowarzyszenie podatkowe
w Polsce

2020-09-07

YIN Polska wznawia działalność na czele z nową Koordynatorką

Miło nam poinformować, że na stanowisko koordynatorki Young IFA Polska została powołana dr Izabela Andrzejewska-Czernek, radca prawny, członek IFA od roku 2014.

„W Polsce jest wielu młodych, doskonałych doradców, prawników i ekonomistów zajmujących się podatkami, którzy są pełni entuzjazmu i mają mnóstwo energii do działania. Zjednoczenie ich i ukierunkowanie tej energii, to zadanie przyjemne i dające wiele satysfakcji. Cieszę się z tej nominacji, z nowych wyzwań i z tego, że będę miała okazję prowadzić badania i uczyć się wspólnie wśród ludzi, którzy są podobnie jak ja zaangażowani w sprawy dotyczące prawa podatkowego” – komentuje dr Izabela Andrzejewska-Czernek.

YIN Polska działa w ramach Międzynarodowego Stowarzyszenia Podatkowego IFA Poland i skupia młodych profesjonalistów (poniżej 40. roku życia) zainteresowanych rozwojem wiedzy i dzieleniem się doświadczeniem w zakresie międzynarodowego prawa podatkowego.

YIN wznawia działalność

Jak podkreśla dr Andrzejewska-Czernek, dzięki entuzjazmowi wielu członków IFA Polska, jak dr Wojciech Sztubadr Filip MajdowskiIwona Krzemińska (YIN IFA), czy dr Joanna Koronkiewicz, a także w obliczu rosnącej potrzeby zaangażowania i wsparcia młodych specjalistów, możliwe było wznowienie działalności YIN Polska.

Zapraszamy do współpracy wszystkich tych specjalistów i praktyków prawa podatkowego, którzy chcieliby:

  • Angażować się w najbardziej palące problemy podatkowe
  • Prowadzić badania prawnoporównawcze nowatorskimi metodami i w tym obszarach, które są najistotniejsze z punktu widzenia aktualnej sytuacji w Polsce i na świecie
  • Wzbudzać szeroką dyskusję o wynikach tych badań i zapraszać do dyskusji najlepszych specjalistów, łączących wiedzę teoretyczną i praktykę
  • Współpracować z uczelniami i najlepszymi ośrodkami szkoleniowymi
  • Pomagać młodym, wspaniałym kolegom w rozwijaniu ich karier, wzajemnie się wspierać i uczyć.

 

Wszelkie informacje o aktualnych inicjatywach dostępne są na facebooku oraz na grupie linkedin: IFA YIN Poland.